Marcin Gołębicki (Polska)

Marcin Gołębicki (Polska)

Współwłaściciel & Partner Zarządzający, KCRI

Jest uznanym ekspertem w dziedzinie Life Science, koncentrującym się na produktach medycznych, sztucznej inteligencji i telemedycynie. Jest współwłaścicielem i partnerem zarządzającym w KCRI – wiodącej firmie badawczej w Europie.

Angel Investor, doradca i członek zarządu w spółkach akcyjnych i startupach z obszaru Life Science. Był odpowiedzialny za przedsięwzięcia w branży medycznej z budżetem w wysokości 650 milionów USD, realizowane w 75 krajach. Posiada doświadczenie zawodowe obejmujące kraje Europy, Azji, Bliskiego Wschodu, Afryki i USA.

Jego prawie 20-letnia ścieżka kariery w branży urządzeń medycznych prowadziła przez Johnson i Johnson, Boston Scientific Corporation, St. Jude Medical i Abbott.

Obecnie współpracuje również z Cardiovascular Research Foundation w zakresie nowych inicjatyw w branży medycznej oraz w zakresie rozwoju biznesu poza Stanami Zjednoczonymi.

Ukończył Uniwersytet w Indianie, Szkołę Główną Handlową w Warszawie, Uniwersytet w Minnesocie oraz Harvard Business School.